Regionale bijeenkomsten Kerk2025

-

In mei en juni zijn er er regionale bijeenkomsten over de kerkordevoorstellen voor Kerk2025.

In de maanden mei en juni 2017 worden speciale voorlichtingsbijeenkomsten belegd voor de classicale vergaderingen, waarop de regionaal adviseur classicale vergaderingen (RACV) voor de betreffende regio aanwezig zijn. 

Het gaat over het tweede deel van de kerkordelijke voorstellen. Dit is in eerste lezing behandeld door de generale synode op 20 en 21 april 2017. Het betreft de thema's: vereenvoudiging van kerkordelijke regelgeving, het beheer en kerkelijke rechtspraak.

 

FRIESLAND, GRONINGEN & DRENTHE
Tijd: 19.30 - 22.00 uur

DATUM CLASSES PLAATS

6 juni (dinsdag)

Meppel, Hoogeveen, Emmen

Hoogeveen, Vredeshorst, Zuidwoldigerweg 32

7 juni (woensdag)

Heerenveen, Sneek, Drachten

Heerenveen, Trinitas,
C. van Scheltingaweg 1

8 juni (donderdag)

Noordoost Groningen, Oost Groningen

Midwolda, De Verbinding,
Hoofdweg 167

13 juni (dinsdag)

Dokkum, Franeker, Leeuwarden

Leeuwarden, De Fontein, Goudenregenstraat 77

14 juni (woensdag)

Westerkwartier, Buitenpost

Surhuisterveen, De Lantearne,
Jan Binneslaan 49

 15 juni (donderdag)

Groningen, Assen, Winsum

Groningen, Immanuelkerk,
Overwiningsplein 1

 

OVERIJSSEL & GELDERLAND
Tijd: 19.30 - 22.00 uur

DATUM CLASSES PLAATS

30 mei (dinsdag)

Achterhoek Oost, Almelo, Enschede

Eibergen, gebouw De Huve, Grotestraat 52

31 mei(woensdag)

Arnhem, Achterhoek West, Ede

Arnhem, Opstandingskerk, Rosendaalseweg 505

12 juni (maandag)

Deventer, Hardenberg, Ommen, Zwolle

Dalfsen, De Overkant,
Kerkplein 22

20 juni (dinsdag)

Apeldoorn, Harderwijk, Hattem, Nijkerk

Apeldoorn, Eben-Haëzerkerk, Zonnedauw 8

21 juni (woensdag)

Bommel, Tiel, Nijmegen

Culemborg, De Open Hof,
Beethovenlaan 2

 

NOORD-HOLLAND, FLEVOLAND, KAMPEN, UTRECHT
Tijd: 19.30 - 22.00 uur

DATUM CLASSES PLAATS

29 mei (maandag)

Breukelen, Woerden, Utrecht

Harmelen, De Open Poort, Hendriklaan 1

30 mei(dinsdag)

Flevoland, Kampen

Urk, De Poort
Lange Dam 52

1 juni (donderdag)

Amsterdam, Hilversum

Huizen, Meentkerk
Bovenmaatweg 410

7 juni (woensdag)

Amersfoort, Doorn, Zeist

Woudenberg, de Voorhof,
Nico Bergsteiijnweg 139

8 juni (donderdag)

Haarlem, Hoofddorp

Haarlem, Ontmoetingskerk
Frankrijklaan 4

12 juni (maandag)

Alkmaar, Edam, Hoorn

Hoorn, Het Octaaf,
J.D. Pollstraat 1

 

ZEELAND, BRABANT & LIMBURG, WAALSE CLASSIS

DATUM CLASSES PLAATS

1 juni (donderdag)
19:45 uur

Limburg, Peel en Kempenland

Weert, Bethelkerk,
Maaspoort 30

7 juni (woensdag)
19:30 uur

Zierikzee, Goes

Goes, Vredeskerk,
Ds. W.H. vder Vegtplein 2

8 juni (donderdag)
20:00 uur

Walcheren, Zeeuws Vlaanderen

Hoek, Protestantse Kerk, Langestraat 6

10 juni (zaterdag)
10:30 uur

Réunion Wallonne

Zwolle, Waalse Kerk, Schoutenstraat 4

15 juni (donderdag)
19:30 uur

West-Brabant

Oosterhout, De Beuk,
Rulstraat 4

22 juni (donderdag)
19:30 uur

‘s-Hertogenbosch, Heusden-Almkerk

Besoijen, Hervormde Kerk,
Grotestraat 26, Waalwijk

 

ZUID-HOLLAND
Alle avonden beginnen om 20.00 uur, zaal open om 19.30 uur

DATUM CLASSES PLAATS

6 juni (dinsdag)

Gouda, Zoetermeer

Nieuwerkerk aan den IJssel, Ontmoetingscentrum
Bospolderstraat 10

8 juni (donderdag)

Rotterdam, Schiedam

Rotterdam, Alexanderkerk,
Spingerstraat 340

12 juni (maandag)

Barendrecht, Brielle

Oud-Beijerland, Kerkelijk Centrum
Maranatha, Kerkstraat 57

13 juni (dinsdag)

Alblasserdam, Gorinchem

Hardinxveld-Giesendam,
De Parel, Talmastraat 9

15 juni (donderdag)

Dordrecht

Dordrecht, Pauluskerk,
Albertine Agnesstraat 2

19 juni (maandag)

Alphen, Katwijk, Leiden

Leiderdorp, Scheppingskerk,
Van Poelgeestlaan 2

28 juni (woensdag)

Delft, Den Haag

Honselersdijk, Zalencentrum Rehoboth,  Poeldijksepad 1A

Terug naar overzicht